Türkçe English Deutsch

HAKKIMIZDA

Beypark Hotel konumu, tasarımı ve iç dekorasyonuyla tüm ayrıntılar düşünülerek siz değerli misafirlerimize sorunsuz bir konaklama deneğimi yaşatmak üzere tasarlandı. Deneğimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz değerli misafirlerimize kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Otelimiz 4 katlı toplam 120 odadan meydana gelmekte olup, odalarımızın tamamı bahçe ve şehir manzaralı ''Standart çift kişilik oda (Double Room – DBL)'' , ''Üç kişilik oda (Triple Room) - üç kişi için üç tek yataklı oda'', 'Family Suite (Bir adet double ve iki adet single) şeklinde 3 kategoriye ayrılmıştır. Bu odalarımızın özellikleri ise aşağıdaki şekilde belirtildiği gibidir.

 

Standart Çift Kişilik Oda ;

Toplam 84 adet olan (4 adeti engelli odası) ve 26 m² den oluşan standart çift kişilik odalarımız minumum 1 yetişkin - maxium 2 yetişkin + 1 çocuk konaklaması için uygundur.

 

'Üç kişilik oda (Triple Room) ;

Toplam 26 adet olan ve 32 m² den oluşan üç kişilik odalarımızda 3 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bu odalarımız maximum 3 kişinin konaklaması için uygundur.

 

Aile Suiti ;

Toplam 10 adet olan ve 36 m² den oluşan aile suitlerimiz 1 adet çift kişilik ve 2 adet tek kişilik yatak olmak üzere maxium 4 kişinin konaklaması için uygundur.

 

Odalarımızın tamamında android tv, müzik yayını,kablosuz internet sistemi,(wireless) dijital değerli eşya kasası (safe box), minibar, yangın alarm sistemi, fön makinesi, tamamen misafir kontrolünde çalışan klima sistemi, ücretsiz ikramlar, 24 saat sıcak su, standart olarak bulunmaktadır.

Beypark Hotel Beylikdüzü - Suite ve Stüdyo Odaları Rahatınız İçin Tasarlandı © 2024 - unyeweb
Facebook Twitter Google+ Linkedin